Aran Sıcak Dövme Sanayi
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Aran Sıcak Dövme Sanayi
   ARAN SICAK DÖVME'nin Kalite Politikası :
Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileştirme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.
   Bu amaca ulaşmak için temel değerlerimiz şunlardır...


Güvenilirlik
   Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ilişkilerimiz şeffaftır ve karşılıklı güvene dayanır. Özellikle zor koşullar altında, dürüst adil ve doğru davranmak yüksek itibarımızın temel öğesi olduğundan ne geçmişte ne de gelecekte iş yaptığımız kişi ve kuruluşların güvenini zedeleyecek hiçbir davranışımız olmamıştır ve olmayacaktır.

Müşteri Odaklılık
   Bizim önceliklerimiz, müşterilerimizin öncelikleri tarafndan belirlenir. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak ve şikayetlerini en kısa zamanda değerlendirip sonuçlandırmak ilk önceliğimizdir. Ürünlerimizin güvenilirliği ile birlikte çalışanlarımızın "önce müşteri memnuyeti" yaklaşımı "Aran Sıcak Dövme ile sorun yaşamam" güvencesini verecektir..

En İyi Ürünü, Fiyatı ve Kaliteyi Müşterilerimize Sunmak
   Küreselleşen ekonomi ve gelişen sanayi ile birlikte müşterinin isteklerini tatmin etmek ve rekabet gücümüzü sürekli arttırmak için, kaliteli ürünü, gelişme bilinci içerisinde, ilk seferde, zamanında ve her seferinde müşterilerimize sunabilmek en büyük hedefimizdir. Amacımız; Ürünlerimiz ve sistemimiz ile ilgi şikayetleri gidermekten ziyade, şikayete neden olmayacak bir üretim yapmaya yönelik bir kalite sistemini müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Şirketimiz için kalite ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Kuruluşumuzdaki yönetim sistemini, kalitemizin sürekli değişime ve gelişime açık bir yapıda olması doğrultusunda oluşturmak amacındayız. Aran Sıcak Dövme'yi başarıya ulaştıracak önemli noktalardan biri de, müşterinin istediği ürünü mümkün olan en kısa sürede, en uygun fiyatta ve müşterinin arzu ettiği şekilde üretmektir. Kalite, kuruluşumuzun geleceğinin güvencesidir.

Nitelikli ve Eğitimli Personel ve Takım Çalışması
   Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, çalışan memnuniyetini maksimize, değişen dünya şartlarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim vermenin esas olduğuna inandık ve dinamik doyurucu, yaratıcı ve uyumlu bir çalışma atmosferi yaratma amacıyla takım çalışmasını ilke edindik. Bunu sağlamak için tüm organizasyon birimleri arasında işbirliğini teşvik ederiz Ve tüm faaliyetlerimizde çalışanlarımızın konuları dahilinde katılımlarını sağlarız. Kuruluş içinde ve ihtiyaçlarımız yolunda kuruluş dışından eğitim destekleri ile çalışanlarımızın gerekli gelişim ve eğitimlerinin olması gereken düzeye getirilmesini sağlamaktayız.

Sürekli İyileştirme ve Kendini Yenileme Gücü
   Dünya standartlarında sağladığımız ürünlerimiz, sahip olduğumuz lider konumumuzun, yapabileceğimizin en iyisi olduğuna inanmanın sürekli iyileşme anlayışına ters düşeceğine inandık. Rakiplerimiz karşısında ancak işimizi diğerlerinden daha iyi yaparak ve müşteri beklentilerini de aşarak fark yaratabiliriz. Bu amaçla yakaladığımız kalitenin hep bir adım ötesine geçebilmek için kalite yönetim sisteminin şartlarına uymayı, etkinliğini arttırmayı, süreklileştirmeyi ve kendimize yeni koşula göre yenilemeyi ilke edindik. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız ile birlikte oluşturduğumuz planlarla değişimlerimizi vakit kaybetmeden yapmaktayız. Kalitemizin, sistemimizin ve başarımızın güvencesi çalışnlarımızdır. Çalışanlarımızın eğitimi ve katılımları ile kaliteli ürün üretmeye devam edebilmemiz mümkün olacaktır.

Çevreye Duyarlılık
   Çevreye korumanın hem ulusal hem de uluslararası bir konu olarak değerlendirmekteyiz. Bu nedenle geçmişten devraldığımız doğayı çocuklarımıza daha temiz ve yaşanabilir bir halde bırakmak kalite anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Aran Sıcak Dövme Sanayi
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Tanıtım Videosu
ISO 9001 Dökümanları
TS EN ISO 9001:2008 - ISO 9001:2008
Demir Piyasası Haber ve Güncel Fiyatları
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Copyright © 2010 Aran Sıcak Dövme. Arena Web Tasarım Hizmetleri