Aran Sıcak Dövme Sanayi
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Aran Sıcak Dövme Sanayi
ARAN SICAK DÖVME MAKİNA İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
   1975 yılında Bayrampaşa'da Norm San. Koll. Şti.'nikurarak faaliyetlerinebaşlayan firmamız makine ve yedek parça imalatı ile hizmet vermekteydi. 1981 yılında Vefa Poyraz Cad. Çelik Sok. No:7 Habibler'etaşındık.Buradaki alanımızın küçük olması nedeniyle 2013 yılında şimdiki adresimiz olan Yassıören köyü Bayındır Caddesi No:9/1 Arnavutköy İSTANBUL’a taşındık.
   1987 yılından itibaren sıcak dövme konusunda ihtiyatı fark ederek,kendi imalatımız olan pres ve ekipmanlarla halen sürdürmekte olduğumuz sıcak dövme faliyetine başladık. 1996 yılından itibaren üç ortaklı bir aile şirketi olan ARAN SICAKDÖVME adıyla hizmet vermekteyiz. Sürekli gelişme politikasıyla müşteri memnuyetini ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
   Yıllık 3000ton işleme kapasitesine sahip olan firmamızda şu an itibarıyla 3 adet firiksiyon ve bir adet Beche marka hidrolik pres bulunmaktadır.
   Fabrikamızdan çıkan tüm firelerin (dövme çapakları vb) parasal değeri olduğundan bunlar israf edilmeden gerekli sektörlere satılmaktadır. Sektörümüz itibari ile çevreye herhangi bir sağlıksız etkimiz yoktur. ARAN SICAK DÖVME üretimideçevre dostu ürünler kullanmak ve çevreye zarar vermeyecek ürünler üretmek ve bu bilincin toplum içerisinde yerleşmesine katkıda bulunmak amacı ve politikasıyla hizmetlerine devam etmektedir.
   Toplam alanımız 3100m2 olup bunun 1650m2 sini kapalı alan oluşturmaktadır. ARAN SICAK DÖVME'de temel amacımız; Gelecek yıllardapazar payını artırmak sektördeki saygın ismini koruyarak mümkün olduğu kadar düşük maliyetlerle kaliteli ürünleri kıymetli müşterilerimize ulaştırmak ve tercih edilen firmalarden biri olmak öncelikli amacımızdır.
   TEL : 0212 595 02 92
   FAKS : 0212 595 35 50
   muhasebe@arandovme.com
   info@arandovme.com
 
 
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Tanıtım Videosu
ISO 9001 Dökümanları
TS EN ISO 9001:2008 - ISO 9001:2008
Demir Piyasası Haber ve Güncel Fiyatları
Aran Sıcak Dövme Sanayi
Copyright © 2010 Aran Sıcak Dövme. Arena Web Tasarım Hizmetleri